Uniwersalne urządzenie o wielu zaletach – gniazdo RAMPA typu SKD30

RAMPA News

Nowa mufa RAMPA typu SKD30 jest prawdziwym uniwersalnym złączem śrubowym, które może być używane do wielu celów.
Czy to w drewnie twardym czy miękkim, materiałach drewnopochodnych czy plastiku (tworzywa termoplastyczne) – mufa zapewnia silne połączenie zarówno w materiałach twardych jak i miękkich.
Jest to jednak nie tylko wszechstronne, ale również przekonuje swoimi specjalnymi cechami technicznymi. Na przykład, nasadka prowadząca ułatwia proste wkręcanie, a tym samym zapewnia prostą i szybką obróbkę. Specjalny kontur gwintu ma korzystny wpływ na efekt cięcia, dzięki czemu podczas obróbki mufa przecina odpowiedni materiał, gwarantując w ten sposób silne trzymanie i wysokie wartości siły wyrywającej.
Istniejący kołnierz sprawdza się szczególnie podczas zastosowania w miękkich płytach pilśniowych, takich jak MDF, ponieważ umożliwia „zlicowanie” kołnierza na równi z powierzchnią materiału.

Wszystkie mufy i wkładki gwintowane z gniazdem sześciokątnym są łatwe w obróbce i gwarantują dobre przenoszenie mocy, jak w przypadku typu SKD30.

Mufa typu SKD30 jest pierwszą mufą na rynku, która standardowo jest dostarczana z 100% kontrolą wszystkich wymiarów funkcjonalnych.

Można ją zamówić w różnych wersjach bezpośrednio w sklepie RAMPA-Webshop.