RAMPAfantem

Stefanie Jeschonnek News

Witaj drogi przyjacielu świata RAMPA!

Od kilku miesięcy prezentuję swoją elegancką sylwetkę w mediach społecznościowych oraz w podpisie maila. Zasmakowałem już pierwszych dni życia w Rampie i cóż mogę powiedzieć: uważam, że jest super i nie wyobrażam sobie lepszego sensu życia. Tym bardziej cieszę się, że w przyszłości będziemy dużo częściej widywać się, aby wspólnie z Wami odkrywać świat RAMPA.

Chciałabym zatem ponownie przedstawić się Wam osobiście: Witam, jestem RAMPAfantem i od teraz będę skakał po świecie RAMPA i stać u Waszego boku jako pomocnik i ekspert służący radą, działaniem i zdrową dawką humoru. Powstałem z graficznych form logo RAMPA a praktyczną wiedzę na temat złączy, którą gromadziłem od 1907 roku wyssałem z mlekiem mojej matki.  Znam świat RAMPA na wylot i żyję wartościami firmy jak wszyscy zaangażowani i doświadczeni pracownicy. Jestem dumny, że jestem częścią tego pomysłowego, doświadczonego, empatycznego i zaangażowanego zespołu.

Bardzo się cieszę, że mogę się Wam regularnie pokazywać! Obecnie można mnie znaleźć nie tylko na Instagramie i Facebooku, ale także w podpisie e-mail i na ulotkach o naszym bohaterze produktowym, mufie RAMPA typu SKD330. Poza tym w listopadzie po raz pierwszy pojawię się w magazynie branżowym: W jubileuszowym numerze czasopisma BM w reklamie będę również prezentować ten topowy produkt z opatentowanym 3-zwojowym kształtem gwintu. Niesamowite, prawda?!

Jak widać, na pewno wkrótce spotkamy się ponownie, aby wymienić się pomysłami na temat ekscytujących produktów, nowości i nie tylko. Nie mogę się doczekać!

Do zobaczenia wkrótce,
Twój RAMPAfant