Wszystkie dobre rzeczy zaczynają się od 330!

Stefanie Jeschonnek News

You need to activate javascript to see this video: https://www.youtube.com/watch?v=r550eotyzuQ

Trudne do wkręcania mufy należą już do przeszłości: w przypadku naszych muf RAMPA typ SKD330 wkręcanie jest proste i szybkie dzięki opatentowanemu 3-skokowemu kształtowi gwintu.

Czy znasz już nasz absolutnie ulubiony produkt RAMPA, SKD330? Jako producent mamy wyjątkowe możliwości, aby umożliwić klientom rozwiązania zorientowane na zapotrzebowanie i ponownie to zrobiliśmy: Stworzyliśmy dla Ciebie mufę RAMPA, która może być nie tylko uniwersalnie stosowana we wszystkich materiałach drewnianych, termoplastycznych i piankowych, ale również spełnia wszystkie kryteria pionowej i szybkiej obróbki. Nasza mufa SKD330 to idealna odpowiedź!

Dzięki tej mufie pracochłonne i krzywe wkręcanie to już przeszłość: opatentowany 3-skokowy kształt gwintu umożliwia niezależne osiowanie i wraz z prowadzeniem zapewnia do 2,5 razy szybszy proces wkręcania niż konwencjonalne mufy. Rezultat: Możesz zaoszczędzić czas podczas montażu swoich produktów, zmniejszyć liczbę wariantów, a tym samym wygenerować korzyści kosztowe.

Z mufą RAMPA typu SKD330 masz przewagę nie tylko podczas montażu. Wyjątkowy produkt błyszczy również jakością: najwyższe możliwe wartości na wyrwanie, maksymalne wykorzystanie nośności obszaru wkręcania i stałe właściwości mechaniczne są przykładowymi gwarancjami jakości.

Kup mufę SKD330 zgodną z REACH i RoHS / bez ołowiu i przekonaj się o korzystnej relacji jakości do ceny. Masz wybór między różnymi rozmiarami muf i jednostkami opakowaniowymi, w tym bardzo małymi opakowaniami. Nasz zespół ekspertów z przyjemnością doradzi Ci w wielu możliwych zastosowaniach i rozmiarach muf. Bez względu na to, jaki masz projekt z zastosowaniem drewna lub plastiku – wszystkie dobre rzeczy zaczynają się od 330!