Teraz nowość: Kolejne małe opakowania!

RAMPA News

Dzięki naszym mniejszym jednostkom opakowaniowym, które oferujemy dla wybranych topowych produktów od połowy zeszłego roku, zrobiliśmy dla Państwa kilka kroków do przodu w zakresie elastyczności. Podczas gdy wcześniej były tylko opakowania o wielkości co najmniej 100 sztuk, od tego czasu można również nabyć niektóre standardowe artykuły w mniejszych rozmiarach po 10, 25 lub 50 sztuk.

Jako producent dysponujemy szeroką gamą opcji pozwalających na jak najlepsze uwzględnienie wymagań klientów. Ponieważ nasze nowe małe opakowania cieszyły się dużą popularnością, nadszedł czas, aby zrobić większe kroki z naszych pierwszych małych opakowań i dalej poszerzać popularną gamę, aby uzyskać większą elastyczność. Dzięki temu od początku roku możesz zamówić jeszcze więcej standardowych artykułów w różnych rozmiarach w mniejszych opakowaniach.

Najmniejsze opakowanie jest dla Ciebie idealnym wyborem, jeśli potrzebujesz naszych produktów RAMPA, na przykład do testu, do indywidualnych projektów lub do przedserii. Mniejsze jednostki opakowaniowe pozwalają również zaoszczędzić na przepakowywaniu, które w innym przypadku mogłoby być konieczne.

Chciałbyś dowiedzieć się, czy Twoje ulubione produkty RAMPA są od teraz dostępne również w małych rozmiarach? Wybierz ulubiony produkt w naszym sklepie internetowym i użyj filtra produktów, aby wyświetlić dostępne jednostki opakowaniowe. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszego asortymentu, nasi eksperci ds. sprzedaży są zawsze dostępni. Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego z zapytaniem.

Mamy nadzieję, że dalszy rozwój naszej oferty przypadnie Państwu do gustu!