SKL330 – Superbohater z tytułem ETA zamiast peleryny

RAMPA News

W naszych 330-tkach mamy „nowicjusza”, którego nie chcemy Was pozbawiać! Mufa RAMPA typu SKL330 dołącza do naszej popularnej serii muf 330 i w niczym nie ustępuje swoim kolegom. Wręcz przeciwnie: SKL330 pokazuje prawdziwy „rozmiar” i należy do czołówki naszych Top Produktów noszących nazwę ETA.

Zalety SKL330 w skrócie:

  • > Opatentowany 3-zwojny kształt gwintu
  • > Pionowe i do 2,5 razy szybsze wkręcanie
  • > Automatyczne wyrównanie dzięki 3 punktom podparcia
  • > Najwyższe możliwe parametry na wyrwanie
  • > Maksymalne wykorzystanie nośności obszaru wkręcania
  • > Uniwersalne zastosowanie do materiałów drzewnych i termoplastycznych
  • > Zgodność z RoHS i CE
  • > Certyfikacja ETA

Dzięki temu mufa, która jest gwintowana tylko na części swojej długości, idealnie nadaje się do niskiego stopnia prefabrykacji i bezpośredniego montażu na budowie.

Wyższe bezpieczeństwo produktów dzięki certyfikacji ETA

Nasz nowy superbohater może nie nosi peleryny, ale ma tytuł ETA (Europejska Aprobata Techniczna)! Zainwestowaliśmy w opracowanie specjalnych serii testów opartych na podstawach naukowych, które są uznawane w całej Europie. Dzięki temu firma RAMPA uzyskała Europejską Aprobatę Techniczną (ETA) na specjalne zespoły – w tym SKL330. Dzięki aprobacie ETA „ETA-12/0481 z 22.03.2021” jesteśmy w stanie objąć wiele różnych obszarów zastosowań naszych części z certyfikatem ETA i zagwarantować właściwości mechaniczne i wartości produktu dla zastosowań w drewnie.

Jeżeli w swoich projektach potrzebujesz dłuższych połączeń o długości od 30 mm do 100 mm oraz przywiązujesz wagę do czystej i szybkiej obróbki, to SKL330 jest właściwym wyborem! Oszczędność czasu podczas obróbki i zmniejszenie różnorodności elementów złącznych to korzyści finansowe. W celu uzyskania dalszych informacji o produkcie udostępniliśmy tabele obciążeń i instrukcję obsługi dla muf RAMPA typ SKL330.

Skontaktuj się z nami! Nasz zespół ekspertów chętnie doradzi Państwu w zakresie wielu możliwych zastosowań i rozmiarów złącza.