Dział magazynowania

Niezależnie jakiej wielkości dokonasz u nas zamówienia – nasi pracownicy działu magazynowania są prawdziwymi mistrzami w pakowaniu produktów, którzy dbają, aby docierały na miejsce przeznaczenia w całości i bez uszkodzeń.

To prawdziwi znawcy magazynu – nawet wybudzeni w nocy od razu przypomną sobie, na której półce znajduje się dany produkt. Skuteczny system magazynowania ułatwia im codzienną pracę i pozwala na szybkie wyszukanie żądanych produktów z asortymentu liczącego ponad 1000 różnych artykułów.

Pracownicy odpowiedzialni za wysyłkę towaru każdego dnia rzetelnie realizują zamówienia, których ogromna ilość może niejednego przyprawić o zawrót głowy. Dzięki jednak doskonałej komunikacji produkty docierają do naszych Klientów zawsze na czas.

Nasz kierownik ds. magazynowania takimi słowami podsumowuje swoich podwładnych: „Dbamy o dobre wzajemne relacje. Jesteśmy zgranym zespołem, do którego każdy wnosi coś od siebie. Panuje między nami atmosfera pełna swobody, uczciwości i wzajemnego szacunku.”