Dział produkcji

Niezależnie czy produkujemy mufy standardowe czy rozwiązania specjalistyczne – nasz dział produkcji z zaangażowaniem tworzy wysokiej jakości produkty, potrafiące spełnić różnorodne wymagania naszych Klientów.

Nasi pracownicy doskonale znają wartość swojej pracy. Każde zadanie wykonują z należytą starannością, by sprostać wysokim standardom jakościowym, co przekłada się na zadowolenie naszych Klientów.

Na każdym etapie produkcyjnym obecny jest kierownik, który dba, by praca była realizowana na jak najwyższym poziomie. Wykrywa on ewentualne luki procesowe, by umożliwić pracownikom skuteczną realizację zadań. Firma RAMPA restrykcyjnie stosuje się do wytycznych BHP. Każdy pracownik zobowiązany jest do przestrzegania przepisów dotyczących bezpieczeństwa, począwszy od stosowania środków ochrony słuchu czy korzystania z obuwia ochronnego.

„Wszyscy stanowimy zespół, ale każdy samodzielnie odpowiada za swoje obowiązki” – tak atmosferę panującą w swoim dziale opisuje nasz kierownik produkcji. I tego samego oczekuje on również od nowych pracowników, tj. umiejętności pracy w grupie a równocześnie samodzielności.