Praca w firmie RAMPA

Dobrzy pracownicy – dobre produkty

Przykładamy wagę nie tylko do naszych produktów – ważni są również nasi pracownicy.
To dzięki ich rzetelnej pracy z sukcesem działamy na rynku od ponad stu lat – bardzo im za to dziękujemy. Razem dbamy o pomyślną współpracę i cenimy wzajemne przyjacielskie relacje w firmie.

Długoletnia historia naszego rodzinnego przedsiębiorstwa pokazuje, że zawsze stawialiśmy stabilność i bezpieczeństwo na pierwszym miejscu. Nie koncentrujemy się na kursie giełdowym, ale na tym, by kolejne pokolenie pracowników i właścicieli firmy pracowało na rzecz następnego pokolenia naszych Klientów. Osoby decydujące się na współpracę z naszą firmą najczęściej pozostają z nami na wiele lat.
Nasze szeregi oprócz wieloletnich pracowników, z których niejeden może poszczycić się ponad 25-letnim stażem w naszej firmie, zasila również młoda, szkolona przez nas kadra, co gwarantuje odpowiednie wyważenie średniej wieku wśród naszej załogi.
Nowe pomysły i długoletnie doświadczenie stanowią skuteczne połączenie, które pozwala na stały rozwój naszego przedsiębiorstwa.

Przyjemne miejsce pracy

Jako firma rodzinna przykładamy dużą wagę do zachowania równowagi pomiędzy życiem zawodowym a życiem rodzinnym. Wdrożyliśmy model elastycznego czasu pracy, który pozwala na osiągniecie efektywności w pracy a zarazem chroni przed zaniedbywaniem życia prywatnego.
Korzystając z różnych rozwiązań technicznych i organizacyjnych, staramy się wspierać naturalny rytm dnia naszych pracowników.

Firma RAMPA jest cenionym pracodawcą, który uwzględnia różne, czasem nagłe sytuacje życiowe swoich pracowników, takie jak urlop tacierzyński, okresowe przerwy w pracy, opieka nad rodzicami, możliwość wykonywania pracy w ograniczonym zakresie, kursy dokształcające, pobyty zagraniczne i wiele innych.