Filozofia firmy

Kierownictwo firmy stawia sobie za cel utrzymanie wiodącej pozycji na rynku dzięki swojej palecie produktów i usług oraz poprzez stałe wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom Klientów.
Poniżej prezentujemy wartości, które towarzyszą firmie już od początku jej istnienia oraz które są sukcesywnie przekazywane i dostosowywane do aktualnych wymagań rynku z pokolenia na pokolenie:

Marka RAMPA jest synonimem solidnych i bezpiecznych rozwiązań w zakresie elementów złącznych, które są produkowane według najwyższych zasad jakości i wymagań Klientów.

 • Pierwsza zaprojektowana mufa została opatentowana w roku 1907, a następnie w roku 1965 – wykonywana zgodnie z wytycznymi normy DIN 7965 – znalazła zastosowanie w branży obróbki przemysłowej.
 • Firma RAMPA należy do niewielu producentów, którzy występują w związkach specjalistycznych i przed organami normalizacyjnymi w interesie Klientów.
 • Nieustannie projektujemy nowe produkty i tworzymy opatentowane rozwiązania w celu zwiększenia wydajności i umożliwienia efektywniejszego montażu muf.
 • Jako jedyny producent wdrożyliśmy system zapewnienia jakości, który zamiast na niezliczonych procesach produkcyjnych skupia się na dostarczaniu Klientom wymiernych rezultatów w postaci coraz lepszych rozwiązań.
 • Dostarczamy produkty również w małych ilościach bezpośrednio z naszych stanów magazynowych bez angażowania pośredników.

Firma RAMPA troszczy się o klientów i potrzeby pracowników oraz zawsze podąża za aktualnymi wymaganiami rynku.  Stały rozwój firmy jest naszym zdaniem niezbędny, ponieważ pozwala wypracowywać nowe rozwiązania.

 • Dzięki świadczeniu usług doradztwa technicznego oraz posiadaniu różnorodnych możliwości w zakresie produkcji jesteśmy w stanie tworzyć coraz bardziej zaawansowane rozwiązania na potrzeby naszych Klientów.
 • Elastyczne modele pracy są dzisiaj mocno pożądane – u nas również je stosujemy. Nasi pracownicy współorganizują swój czas pracy.
 • Zamówienia można składać telefonicznie, faksem, e-mailem lub za pośrednictwem sklepu internetowego. Klienci oczekują jednak często również porady technicznej. Wychodzimy naprzeciw także tym potrzebom.

Firma RAMPA stawia na stabilną i stałą współpracę. Dotyczy to z jednej strony naszych Klientów, ponieważ chcemy utrzymywać z nimi partnerskie kontakty, które nie skupiają się tylko na realizacji zleceń „tu i teraz”, ale pozwalają na wypracowanie długofalowej współpracy. Z drugiej strony zasada ta odnosi się również do naszych pracowników oraz kolejnego pokolenia właścicieli – także w tym zakresie stawiamy na stabilny kontakt i długofalową kooperację. Takie podejście sprawia, że firma RAMPA jest godnym zaufania partnerem dla swoich Klientów i Pracowników od ponad stu lat.

 • Ponad 75% naszych Klientów od wielu lat współpracuje z firmą RAMPA.
  Nasi pracownicy czują się związani z firmą i często świętujemy 25-lecie pracy w RAMPA któregoś z nich.