Obsługa i logistyka

Firma RAMPA jest producentem, dostawcą oraz świadczy usługi doradcze oraz logistyczne.
Rampa jest zatem partnerem oferującym kompleksową obsługę w zakresie systemów złącznych i technologii łączenia.
Jako dostawca normaliów wiemy, że Klienci oczekują od nas coraz wyższego poziomu usług i cen adekwatnych do jakości.
Koncentrujemy się nie tylko na produkcji, ale oferujemy również szeroko zakrojoną obsługę dla Klientów z całego świata.

Nasz atut: przyjmujemy bezpośrednio zamówienia nawet na niewielkie ilości, oferując przy tym wsparcie techniczne i inne usługi.
W naszym centrum logistycznym w Büchen posiadamy na stanie niemal wszystkie oferowane produkty gotowe do szybkiej wysyłki.

Nasze produkty są wysyłane najczęściej jeszcze w dniu, w którym zostały zamówione.
Oferujemy również obsługę w zakresie rozwiązań indywidualnych. Dostarczamy nie tylko produkty standardowe, ale pomagamy także przy realizacjach na produkty o specjalistycznych wymaganiach. Klient przekazuje wytyczne, a my dbamy o resztę – począwszy od rysunku technicznego, poprzez prototypy, aż po stworzenie zapasów danego produktu, które przechowujemy w naszym magazynie do momentu zgłoszenia przez Klienta prośby o ich dostarczenie.

Dzięki współpracy z dostawcami usług transportowych potrafimy sprostać wszystkim wymaganiom naszych Klientów – oferując od dostaw ekspresowych, aż po transporty kontenerowe drogą morską.

Będąc certyfikowanym eksporterem, który pragnie sprostać postępującej globalizacji, jesteśmy dziś w stanie dokonywać szybkiego eksportu produktów i świadczyć Klientom kompleksową obsługę w zakresie realizacji ich zleceń.