Produkty i usługi RAMPA® są dostępne bez ograniczeń

Samogwintujące mufy / wkładki gwintowane stanowią dziś stały element wykorzystywany przy budowie konstrukcji drewnianych, metalowych i plastikowych.

Zastosowanie w materiałach drewnianych

Firma RAMPA zaczęła się rozwijać w wyniku potrzeby stosowania systemów złącznych do drewna. Poszukując stabilnych i trwałych rozwiązań do wielokrotnego użytku, zaprojektowaliśmy mufę RAMPA.

Czytaj dalej »

Zastosowanie w tworzywach sztucznych

Tworzywami sztucznymi nazywane są materiały powstające głównie na bazie makrocząsteczek. Ważną cechą tworzyw są ich właściwości techniczne, takie jak np. plastyczność, twardość, elastyczność czy odporność na temperaturę.

Czytaj dalej »

Zastosowanie w materiałach metalowych

Niezależnie, czy szukasz rozwiązań odpowiednich do konstrukcji maszynowych, bloków silnikowych czy pojazdów szynowych – materiały metalowe znajdują szerokie zastosowanie niezależnie od typu i często to mufy i śruby RAMPA są elementem złącznym stosowanym do zapewnienia ich stabilnej konstrukcji.

Czytaj dalej »

Logistyka

Firma RAMPA jest producentem, dostawcą oraz świadczy usługi doradcze oraz logistyczne. Rampa jest zatem partnerem oferującym kompleksową obsługę w zakresie systemów złącznych i technologii łączenia.

Doradztwo » Obsługa Klienta »Logistyka »Szkolenia dla Klientów  »